PAYDAŞLAR

Proje, okullar ve öğretmenlerin yanısıra çocuklar ve gençlerle çalışan STK’lar, informel eğitim alanında faaliyet gösteren kültür ve sanat kurumları, kütüphaneler, çocuk ve gençlik merkezlerinin de katılım ve işbirliği ile çok paydaşlı bir şekilde yürütülmektedir.

Bu heyecan verici ve kapsamlı projeye  her kesimden ve bölgeden geniş bir çocuk katılımı, ancak çok katılımlı bir paydaş ağı ile mümkün olabilirdi ve öyle oldu.

7 Aralık 2021’de gerçekleşen bir dizi Paydaş Toplantısının ve yoğun bir iletişimin ardından “İstanbul Çocuklara Soruyor” Projesini “Atölye” ve “İstanbul Çocuklara Soruyor-Dolaşıyor” uygulamaları ile farklı kurumlarda, kamusal alanlarda, kentin her noktasında çocuklarla buluşması amacıyla  oluşan paydaş ağı  projenin zenginleşmesine, yaygınlaşmasına, güçlenmesinin temel sac ayağı.

Bu zengin paydaş ağına katılan İstanbul Büyükşehir Belediyesinin bölüm, birim ve iştiraklerine, ilçe belediyeleri ve kent konseylerine, eğitim kurumlarına, STK’lara, müzeler, kütüphaneler ve informel eğitim alanında faaliyet gösteren tüm kurumlara katılımları, katkıları, emekleri, heyecanları ve motivasyonları için teşekkür ederiz.

İstanbul Kent Konseyi merkezinde gerçekleştirilen Atölye Programlarına öğrencileri ile birlikte katılarak yüzlerce öğrencinin bu sürecin bir parçası olmasını sağlayan Okul Yönetimlerine ve Öğretmenlere de ayrıca teşekkür ederiz.

Halen devam eden yeni paydaş katılımlarını bu sayfayı güncelleyerek sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz.

PAYDAŞLARIMIZ